B82144F2332K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2332K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2332K000 EPCOS | TDK
    B82144F2332K000 EPCOS | TDK
    B82144F2332K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2332K000 is described as FIXED IND 3.3UH 3.5A 65 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"