B82144F2272K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2272K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 3.55A 60 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2272K000 EPCOS | TDK
    B82144F2272K000 EPCOS | TDK
    B82144F2272K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2272K000 is described as FIXED IND 2.7UH 3.55A 60 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE