B82144F2122K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F2122K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.2UH 4.25A 44 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F2122K000 EPCOS | TDK
    B82144F2122K000 EPCOS | TDK
    B82144F2122K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F2122K000 is described as FIXED IND 1.2UH 4.25A 44 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL