B82144F1473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144F1473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED INDUCT 47UH 900MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144F1473J000 EPCOS | TDK
    B82144F1473J000 EPCOS | TDK
    B82144F1473J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F1473J000 is described as FIXED INDUCT 47UH 900MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM