B82144F1104J000 EPCOS | TDK
  • More about B82144F1104J000 EPCOS | TDK
    B82144F1104J000 EPCOS | TDK
    B82144F1104J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144F1104J000 is described as FIXED IND 100UH 760MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE