B82144B2823J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2823J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 82UH 1.4A 400 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2823J000 EPCOS | TDK
    B82144B2823J000 EPCOS | TDK
    B82144B2823J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2823J000 is described as FIXED IND 82UH 1.4A 400 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM