B82144B2683J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2683J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2683J000 EPCOS | TDK
    B82144B2683J000 EPCOS | TDK
    B82144B2683J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2683J000 is described as FIXED IND 68UH 1.5A 350 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F