B82144B2563J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2563J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2563J000 EPCOS | TDK
    B82144B2563J000 EPCOS | TDK
    B82144B2563J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2563J000 is described as FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM