B82144B2222K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2222K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.65A 55 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2222K000 EPCOS | TDK
    B82144B2222K000 EPCOS | TDK
    B82144B2222K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2222K000 is described as FIXED IND 2.2UH 3.65A 55 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V