B82144B2182K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2182K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2182K000 EPCOS | TDK
    B82144B2182K000 EPCOS | TDK
    B82144B2182K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2182K000 is described as FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.