B82144B2153K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2153K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 2.3A 140 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2153K000 EPCOS | TDK
    B82144B2153K000 EPCOS | TDK
    B82144B2153K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2153K000 is described as FIXED IND 15UH 2.3A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK