B82144B2152K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2152K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 4.1A 45 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2152K000 EPCOS | TDK
    B82144B2152K000 EPCOS | TDK
    B82144B2152K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2152K000 is described as FIXED IND 1.5UH 4.1A 45 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE