B82144B2123K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2123K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2123K000 EPCOS | TDK
    B82144B2123K000 EPCOS | TDK
    B82144B2123K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2123K000 is described as FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM