B82144B2122K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B2122K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 1.2UH 4.25A 44 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B2122K000 EPCOS | TDK
    B82144B2122K000 EPCOS | TDK
    B82144B2122K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B2122K000 is described as FIXED IND 1.2UH 4.25A 44 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN