B82144B1473J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B1473J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 900MA 410 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B1473J000 EPCOS | TDK
    B82144B1473J000 EPCOS | TDK
    B82144B1473J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1473J000 is described as FIXED IND 47UH 900MA 410 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ