B82144B1333J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B1333J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 1.1A 350 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B1333J000 EPCOS | TDK
    B82144B1333J000 EPCOS | TDK
    B82144B1333J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1333J000 is described as FIXED IND 33UH 1.1A 350 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM