B82144B1332K000 EPCOS | TDK
  • More about B82144B1332K000 EPCOS | TDK
    B82144B1332K000 EPCOS | TDK
    B82144B1332K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1332K000 is described as FIXED IND 3.3UH 1.95A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL