B82144B1223K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B1223K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.25A 280 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B1223K000 EPCOS | TDK
    B82144B1223K000 EPCOS | TDK
    B82144B1223K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1223K000 is described as FIXED IND 22UH 1.25A 280 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE