B82144B1222K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144B1222K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.1A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144B1222K000 EPCOS | TDK
    B82144B1222K000 EPCOS | TDK
    B82144B1222K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144B1222K000 is described as FIXED IND 2.2UH 2.1A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE