B82144A2822K008 EPCOS | TDK
  • More about B82144A2822K008 EPCOS | TDK
    B82144A2822K008 EPCOS | TDK
    B82144A2822K008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2822K008 is described as FIXED IND 8.2UH THROUGH HOLE. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE