B82144A2472K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2472K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 160 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2472K000 EPCOS | TDK
    B82144A2472K000 EPCOS | TDK
    B82144A2472K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2472K000 is described as FIXED IND 4.7UH 1.6A 160 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM