B82144A2334J009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2334J009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 330UH 330MA 1.9 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2334J009 EPCOS | TDK
    B82144A2334J009 EPCOS | TDK
    B82144A2334J009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2334J009 is described as FIXED IND 330UH 330MA 1.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED