B82144A2222K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2222K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.9A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2222K000 EPCOS | TDK
    B82144A2222K000 EPCOS | TDK
    B82144A2222K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2222K000 is described as FIXED IND 2.2UH 1.9A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR