B82144A2153K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2153K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 1.25A 280 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2153K000 EPCOS | TDK
    B82144A2153K000 EPCOS | TDK
    B82144A2153K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2153K000 is described as FIXED IND 15UH 1.25A 280 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"