B82144A2103K008 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2103K008
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2103K008 EPCOS | TDK
    B82144A2103K008 EPCOS | TDK
    B82144A2103K008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2103K008 is described as FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE