B82144A2103J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82144A2103J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82144A2103J000 EPCOS | TDK
    B82144A2103J000 EPCOS | TDK
    B82144A2103J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82144A2103J000 is described as FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK