B82143B1682K EPCOS | TDK
  • More about B82143B1682K EPCOS | TDK
    B82143B1682K EPCOS | TDK
    B82143B1682K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82143B1682K is described as FIXED IND 6.8UH 1.2A 220 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"