B82143A1153K EPCOS | TDK
  • More about B82143A1153K EPCOS | TDK
    B82143A1153K EPCOS | TDK
    B82143A1153K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82143A1153K is described as FIXED IND 15UH 1A 300 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.