B82143A1122K EPCOS | TDK
  • More about B82143A1122K EPCOS | TDK
    B82143A1122K EPCOS | TDK
    B82143A1122K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82143A1122K is described as FIXED IND 1.2UH 1.8A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.