B82143A1103K9 EPCOS | TDK
  • More about B82143A1103K9 EPCOS | TDK
    B82143A1103K9 EPCOS | TDK
    B82143A1103K9 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82143A1103K9 is described as FIXED IND 10UH 1.1A 250 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"