B82141B1822K EPCOS | TDK
  • More about B82141B1822K EPCOS | TDK
    B82141B1822K EPCOS | TDK
    B82141B1822K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141B1822K is described as FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.