B82141B1682K9 EPCOS | TDK
  • More about B82141B1682K9 EPCOS | TDK
    B82141B1682K9 EPCOS | TDK
    B82141B1682K9 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141B1682K9 is described as FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.