B82141A1472K009 EPCOS | TDK
  • More about B82141A1472K009 EPCOS | TDK
    B82141A1472K009 EPCOS | TDK
    B82141A1472K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1472K009 is described as FIXED IND 4.7UH 530MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.