B82141A1393K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82141A1393K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82141A1393K009 EPCOS | TDK
    B82141A1393K009 EPCOS | TDK
    B82141A1393K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1393K009 is described as FIXED IND 39UH 285MA 1.21 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.