B82141A1273K009 EPCOS | TDK
  • More about B82141A1273K009 EPCOS | TDK
    B82141A1273K009 EPCOS | TDK
    B82141A1273K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1273K009 is described as FIXED IND 27UH 315MA 1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"