B82141A1222K009 EPCOS | TDK
  • More about B82141A1222K009 EPCOS | TDK
    B82141A1222K009 EPCOS | TDK
    B82141A1222K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1222K009 is described as FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.