B82141A1183K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82141A1183K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 18UH 350MA 810 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82141A1183K009 EPCOS | TDK
    B82141A1183K009 EPCOS | TDK
    B82141A1183K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1183K009 is described as FIXED IND 18UH 350MA 810 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM