B82141A1152K009 EPCOS | TDK
  • More about B82141A1152K009 EPCOS | TDK
    B82141A1152K009 EPCOS | TDK
    B82141A1152K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1152K009 is described as FIXED IND 1.5UH 670MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.