B82141A1123K009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82141A1123K009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82141A1123K009 EPCOS | TDK
    B82141A1123K009 EPCOS | TDK
    B82141A1123K009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82141A1123K009 is described as FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"