B82111E0000C026 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82111E0000C026
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 220UH 500MA 2.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82111E0000C026 EPCOS | TDK
    B82111E0000C026 EPCOS | TDK
    B82111E0000C026 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82111E0000C026 is described as FIXED IND 220UH 500MA 2.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)