B78148T1473K EPCOS | TDK
  • More about B78148T1473K EPCOS | TDK
    B78148T1473K EPCOS | TDK
    B78148T1473K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1473K is described as FIXED IND 47UH 100MA 8.5 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.