B78148T1333J EPCOS | TDK
  • More about B78148T1333J EPCOS | TDK
    B78148T1333J EPCOS | TDK
    B78148T1333J is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1333J is described as FIXED IND 33UH 150MA 4.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK