B78148T1332K9 EPCOS | TDK
  • More about B78148T1332K9 EPCOS | TDK
    B78148T1332K9 EPCOS | TDK
    B78148T1332K9 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1332K9 is described as FIXED IND 3.3UH 420MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK