B78148T1332K EPCOS | TDK
  • More about B78148T1332K EPCOS | TDK
    B78148T1332K EPCOS | TDK
    B78148T1332K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1332K is described as FIXED IND 3.3UH 420MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.