B78148T1273J009 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148T1273J009
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 27UH 160MA 3.6 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148T1273J009 EPCOS | TDK
    B78148T1273J009 EPCOS | TDK
    B78148T1273J009 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1273J009 is described as FIXED IND 27UH 160MA 3.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE