B78148T1272K EPCOS | TDK
  • More about B78148T1272K EPCOS | TDK
    B78148T1272K EPCOS | TDK
    B78148T1272K is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1272K is described as FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.