B78148T1223J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148T1223J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148T1223J000 EPCOS | TDK
    B78148T1223J000 EPCOS | TDK
    B78148T1223J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1223J000 is described as FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM