B78148T1154K000 EPCOS | TDK
  • More about B78148T1154K000 EPCOS | TDK
    B78148T1154K000 EPCOS | TDK
    B78148T1154K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1154K000 is described as FIXED IND 150UH THROUGH HOLE. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE