B78148T1152K9 EPCOS | TDK
  • More about B78148T1152K9 EPCOS | TDK
    B78148T1152K9 EPCOS | TDK
    B78148T1152K9 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148T1152K9 is described as FIXED IND 1.5UH 570MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"