B78148S1564J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B78148S1564J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 560UH 160MA 8.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B78148S1564J000 EPCOS | TDK
    B78148S1564J000 EPCOS | TDK
    B78148S1564J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B78148S1564J000 is described as FIXED IND 560UH 160MA 8.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ